DOLAR
17,9331
EURO
18,4099
ALTIN
1.039,38
BIST
2.864,25
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Ankara
Parçalı Bulutlu
33°C
Ankara
33°C
Parçalı Bulutlu
Pazar Parçalı Bulutlu
30°C
Pazartesi Açık
30°C
Salı Az Bulutlu
31°C
Çarşamba Az Bulutlu
30°C

23 Ocak 2021′ tarihli atama kararnamesi yayımlandı

23 Ocak 2021 CUMARTESİ Resmi Gazete Sayı : 31373 ATAMA KARARLARI Adalet Bakanlığı Bakan Yardımcılığına , 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı …

23 Ocak 2021′ tarihli atama kararnamesi yayımlandı
23.01.2021 06:00
0
A+
A-

23 Ocak 2021 CUMARTESİ

Resmi Gazete

Sayı : 31373

ATAMA KARARLARI

Adalet Bakanlığı Bakan Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü unsurları mucibince Ceza İşleri Genel Müdürü Yakup MOĞUL atanmıştır.

Adalet Bakanlığında açık bulunan Ceza İşleri Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü hususları yeterince Ali ÖZTÜRKMEN atanmıştır.

3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2, 3 ve 4 üncü unsurları mucibince, Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Yılmaz ÇİFTCİ misyondan alınmış ve bu suretle boşalan Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğüne Yunus ALKAÇ atanmıştır.

Aile, Çalışma ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı

Açık bulunan İş Başmüfettişliklerine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü hususları yeterince ekli listede yer alan iş Müfettişleri atanmıştır.

22 Ocak 2021

22/1/2021 TARİHLİ VE 2021/59 SAYILI KARARIN EKİ LİSTE

SIRA NO İSİM SOYAD
1. ABBAS DENİZ
2. BARIŞ YILMAZ
3. BAŞAT İLTER
4. CEM BALOĞLU
5. DENİZ GÜRLER

6.

EKİM DENİZ AYHAN ODABAŞIOĞLU

7.

FAZİLET TOSUN

8.

GAMZE EYİ

9.

GÜLAY DEMİREL

10.

HÜSEYİN FETİ TEKKANAT

11.

İBRAHİM GÖKHAN KORKUTAN

12.

İLHAMI KABAKTEPE

13.

İSMAİL BARIŞ AKTAŞ

14.

MEHMET SAYGINER

15.

MEHMET YILDIRIM

16.

MUHARREM ARIKEL

17.

MUSTAFA FATİH KEPEZ

18.

HAKAN ARSLAN

19.

SELÇUK KARAOĞLU

20.

SİNAN YAVUZ

21.

SÜLEYMAN KARADUMAN

22.

UMUD UYAROĞLU

23.

YASEMİN KORKUTAN

24.

YASİN SEZER

25.

YURDER ŞENOL

Aile, Çalışma ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığında açık bulunan iş Başmüfettişliğine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü hususları yeterince İş Müfettişi Hüseyin ATAMAN atanmıştır.

Aile, Çalışma ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığında açık bulunan iş Başmüfettişliğine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü hususları yeterince İş Müfettişi Mehmet Nuri GÖRÜCÜ atanmıştır.

Aile, Çalışma ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığında açık bulunan Düzce 11 Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü unsurları yeterince Ercan ÖZTÜRK atanmıştır.

Dışişleri Bakanlığı

Açık bulunan Andlaşmalar Genel Müdür Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü hususları mucibince Sabri Tunç ANGILI atanmıştır.

3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü unsurları yeterince Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü;

– 6. Bölge Müdürü Süleyman USTAMEHMETOĞLU,

vazifeden alınmış,

– 4. Bölge Müdürlüğüne, 1. Bölge Müdürü Nüsret KOMAN,

– 1. Bölge Müdürlüğüne Alaittin AYDIN,

– 5. Bölge Müdürlüğüne Yüksel YAVUZ,

– 6. Bölge Müdürlüğüne, 7. Bölge Müdürü Mehmet AYDIN,

– 7. Bölge Müdürlüğüne Ramazan AYYILDIZ,

– 22. Bölge Müdürlüğüne Oğuzhan AYRANCI,

atanmıştır.

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğü

nde açık bulunan İdare Heyeti Üyeliğine, 233 sayılı Kanun Kararında Kararnamenin 8 inci hususu ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü unsurları mucibince Ayhan KANDEMİR atanmıştır.

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğünde açık bulunan İdare Konseyi Üyeliğine, 233 sayılı Kanun Kararında Kararnamenin 8 inci hususu ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü hususları mucibince Serhat KOKSAL atanmıştır.

Gençlik ve Spor Bakanlığında açık bulunan;

– Bitlis Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğüne Bilal ELKATMIŞ,

– Çanakkale Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğüne Ömer KALKAN,

– Kayseri Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğüne Ali İhsan KABAKÇI,

– Kastamonu Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğüne Reşat ASRAK,

– Zonguldak Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğüne Hakan YÜKSEL,

Gençlik ve Spor Bakanlığında açık bulunan Adıyaman Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü hususları yeterince Fikret KELEŞ atanmıştır.

Gençlik ve Spor Bakanlığında açık bulunan Sivas Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü hususları yeterince Erdoğan TUNÇ atanmıştır.

Spor Toto Teşkilat Başkanlığına

, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü unsurları yeterince Bünyamin BOZGEYİK atanmıştır.

Kültür ve Turizm Bakanlığı

açık bulunan Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü hususları yeterince Bülent Çınar ÇAVUŞ atanmıştır.

Ulusal Eğitim Bakanlığı

Muş Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Emin ENGİN, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci hususu yeterince vazifeden alınmıştır.

Karar: 2021/73 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü hususları mucibince, Ulusal Eğitim Bakanlığı Şırnak Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Nurettin YILMAZ misyondan alınmış ve bu suretle boşalan Şırnak Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nazan ŞENER atanmıştır.

Ulusal Savunma Bakanlığı

nda açık bulunan Lojistik Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü hususları yeterince Veysel UYAR atanmıştır.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı

Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Ramazan YILDIRIM, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 4 üncü unsuru yeterince misyondan alınmıştır.

Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Besin ve Denetim Genel Müdür Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü unsurları yeterince Yunus BAYRAM atanmıştır.

Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Tekirdağ 11 Tarım ve Orman Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü unsurları mucibince Oktay ÖCAL atanmıştır.

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğünde

açık bulunan İdare Şurası Üyeliğine, 233 sayılı Kanun Kararında Kararnamenin 8 inci unsuru ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü hususları yeterince Cemal ÇALIK atanmıştır.

Karar: 2021/79 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü hususları mucibince Meteoroloji Genel Müdürlüğü XI. Bölge Müdürü Abdullah CEYLAN vazifeden alınmış ve bu suretle boşalan XI. Bölge Müdürlüğüne Zerrin DEMİRÖRS atanmıştır.

Karar: 2021/80 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü hususları mucibince, Meteoroloji Genel Müdürlüğü XIV. Bölge Müdürü Mehmet ELKATMIŞ misyondan alınmış ve bu suretle boşalan XIV. Bölge Müdürlüğüne Atakan ÇELEBİ atanmıştır.

Ticaret Bakanlığında

açık bulunan Ticaret Müfettişliklerine, yapılan yeterlik imtihanında muvaffakiyet gösteren Ticaret Müfettiş Yardımcıları Haşan CEYHAN, Emre ÇELİK, Buğrahan MANAV ve Taha Yasin YILMAZ 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü hususları yeterince atanmıştır.

22 Ocak 2021

Recep Tayyip ERDOĞAN

CUMHURBAŞKANI

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.